Вход
login


Решения для вашего бизнеса

Онлайн курсы, обучение, видеотренинги, семинары

ГлавнаяНовости
Какая из форм бизнес-образования наиболее приемлема для Вас?
 


Отличные цены. Золотистый Стафилококк Лечение У Взрослых Индивидуальный подход.
Предприятия регионаВакансииБиблиотекаОбучениеВидеокурсыe-КурсыФорум
Жінки та МВА

      Бізнес-школа може допомогти побудувати кар'єру незалежно від того, чоловік ви чи жінка. Проте, МВА може відкрити перед вами навіть ті "двері", про існування яких ви навіть не здогадувалися.

     Сьогодні майже половина користувачів, які проходять тест GMAT є жінками. Проте, коли говорити про МВА-програми, то кількість жінок різко скорочується до 30%. І хоча навіть такі дані свідчать про значне зростання кількості жінок на МВА-програмах, все ж проблема "розбалансування" між представниками різнех статей у бізнес-школах залишається дуже актуальною.

     Відсутність балансу призводить до нових методів найму. Бізнес-школи фактично докладають усіх зусиль для залучення талановитих жінок. Вони навіть починають адаптувати свої програми для того, щоб зробити їх більш привабливими саме для студенток.

     Але чому жінкам все-таки варто прислухатися до поради здобути ступінь МВА? Передусім тому, що бізнес-освіта відкриває перед ними майже увесь світ управління. МВА надзвичайно багатогранна та цінна програма для кожного учасника, оскільки не обмежує галузь, у якій можливе її застосування. Випускники МВА працюють у великих та малих корпораціях, неприбуткових організаціях, сфері охорони здоров'я, органах влади і т. п. При цьому багато випускників бізнес-шкіл застосовують свої знання для старту власного бізнесу.

    Опитування виявило, що більшість випускниць МВА мають виключно позитивні враження про ці програми. Тоді чому ж їхній приклад не наслідують інші представниці жіночої статі. Причин може бути декілька. Ось тільки найрозповсюдженіші з них:

  • більшість жінок вважають бізнес-школу "чоловічою територією", де жінок не вітатимуть;
  • існує дуже мало жіночих рольових моделей, як бізнес-лідерів;
  • існує дуже мало жінок-професорів. Викладацький склад зазвичай перенасичений чоловіками;
  • програми МВА зазвичай бувають негнучкими, чи недостатньо пов'язані із кінцевими результатами.

     Перед тим, як обрати бізнес-школу, варто звернути увагу на два фактори: навчальну обстановку та культуру бізнес-школи. Деякі школи з більшим задоволенням приймають і підтримують жінок. А щоб більше довідатися про школу, варто поговорити з приймальною комісією, студентами, які вже навчаються у школі, та випускниками.

     Деякі школи настільки сильно прагнуть залучити більше жінок, що вони навіть відкривають спеціальні стипендії та програми підтримки для кандидатів жіночої статі. Тому перш, ніж обрати "свою" бізнес-школу, слід переконатися, що ви оцінили всі можливості.

За матеріалами "Women and the MBA", Business Majors.

 


31.10.2013

О стереотипах гендерного равенства

О стереотипах гендерного равенства студентам-редакторам и студентам-журналистам Луганского национального университета имени Тараса Шевченко рассказали на семинаре-практикуме «Гендерные ресурсы украинских масс-медиа».

 

 
29.10.2013

Луганская ТПП станет площадкой для общения бизнеса и науки

Бизнес и наука должны объединиться в поисках новых инновационных решений – к такому выводу пришли участники Международной научно-практической конференции «Инновационная, эколого-экономическая и социальная перспектива энергетически самодостаточного угольного региона.  

05.09.2013

Развитие и поддержка малого и среднего бизнеса на 2013-2014 годы

«Предприниматели должны работать, а не обивать пороги ведомств», – подчеркнул председатель Луганской облгосадминистрации Владимир Пристюк. Для этого на Луганщине в текущем году принята программа «Развитие и поддержка малого и среднего бизнеса на 2013-2014 годы»

 

 
15.07.2013

Бизнес - образование: сотрудничество ради развития региона

На базе кафедры менеджмента и экономической безопасности Восточноукраинского национального университета имени Владимира Даля при поддержке Луганской облгосадминистрации, Луганского филиала Института экономико-правовых исследований Национальной академии наук Украины и Регионального фонда поддержки предпринимательства в Луганской области состоялся круглый стол «Бизнес - образование: сотрудничество ради развития региона».

 

 
02.04.2012

Міжнародна науково-практична конференція

Міжнародна науково-практична конференція «Ділове та державне адміністрування», яка відбудеться 26-28 квітня 2012 року у м. Луганськ – Слов’янськ.

Мета конференції полягає в обговоренні актуальних питань ділового та публічного адміністрування для забезпечення інноваційного розвитку Української економіки.

 
Главная   Новости
Предприятия региона   Вакансии   Библиотека   Обучение   Видеокурсы   e-Курсы   Форум
Rambler's Top100 íåôá - õËÒÁÉÎÁ. òÅÊÔÉÎÇ ÓÁÊÔÏ×