Вход
login


Решения для вашего бизнеса

Онлайн курсы, обучение, видеотренинги, семинары

ГлавнаяНовости
Какая из форм бизнес-образования наиболее приемлема для Вас?
 


Предприятия регионаВакансииБиблиотекаОбучениеВидеокурсыe-КурсыФорум
До уваги керівників підприємств!
Український союз промисловців і підприємців (УСПП) висловлює Вам свою повагу та інформує про те, що 05 листопада 2009 року (четвер) відбудеться семінар на тему: «Поліпшення доступу на ринок Швейцарії та €С для малих і середніх підприємств України в галузях металообробки, машинобудування тощо»
Співорганізатором семінару є Швейцарська Програма Сприяння Імпорту (8ІРРО). Це офіційна швейцарська програма, яка спрямована на підтримку імпорту з країн що розвиваються та надає допомогу приватному бізнесу в сфері виходу на швейцарський ринок та ринки Європейського Союзу.
Метою проведення семінару є надання інформації про заходи 5ІРРО в контексті
сприяння українським компаніям при виході на ринки ЄС, а також презентація
тенденцій та вимог ринку Швейцарії і ЄС.
Семінар відбудеться за адресою; м« Київ, вул. Хрещатик, 34, 3-й поверх, зал засідань УСПП. Початок роботи семінару о 9:30. Реєстрація з 09:00.
Учасники семінару матимуть можливість отримати індивідуальні консультації від представників 8ІРРО по просуванню своїх товарів та послуг на європейський ринок.
Участь у семінарі с безкоштовною.
Запрошуємо Вас, або Вашбго представника взяти участь у семінарі. Про Вашу участь у заході просимо інформувати УСПП факсограмою в термін до 23 жовтня 2009 року за тел.факс; (044) 270-68-35
 


31.10.2013

О стереотипах гендерного равенства

О стереотипах гендерного равенства студентам-редакторам и студентам-журналистам Луганского национального университета имени Тараса Шевченко рассказали на семинаре-практикуме «Гендерные ресурсы украинских масс-медиа».

 

 
29.10.2013

Луганская ТПП станет площадкой для общения бизнеса и науки

Бизнес и наука должны объединиться в поисках новых инновационных решений – к такому выводу пришли участники Международной научно-практической конференции «Инновационная, эколого-экономическая и социальная перспектива энергетически самодостаточного угольного региона.  

05.09.2013

Развитие и поддержка малого и среднего бизнеса на 2013-2014 годы

«Предприниматели должны работать, а не обивать пороги ведомств», – подчеркнул председатель Луганской облгосадминистрации Владимир Пристюк. Для этого на Луганщине в текущем году принята программа «Развитие и поддержка малого и среднего бизнеса на 2013-2014 годы»

 

 
15.07.2013

Бизнес - образование: сотрудничество ради развития региона

На базе кафедры менеджмента и экономической безопасности Восточноукраинского национального университета имени Владимира Даля при поддержке Луганской облгосадминистрации, Луганского филиала Института экономико-правовых исследований Национальной академии наук Украины и Регионального фонда поддержки предпринимательства в Луганской области состоялся круглый стол «Бизнес - образование: сотрудничество ради развития региона».

 

 
02.04.2012

Міжнародна науково-практична конференція

Міжнародна науково-практична конференція «Ділове та державне адміністрування», яка відбудеться 26-28 квітня 2012 року у м. Луганськ – Слов’янськ.

Мета конференції полягає в обговоренні актуальних питань ділового та публічного адміністрування для забезпечення інноваційного розвитку Української економіки.

 
Главная   Новости
Предприятия региона   Вакансии   Библиотека   Обучение   Видеокурсы   e-Курсы   Форум
Rambler's Top100 íåôá - õËÒÁÉÎÁ. òÅÊÔÉÎÇ ÓÁÊÔÏ×