Вход
login


Решения для вашего бизнеса

Онлайн курсы, обучение, видеотренинги, семинары

ГлавнаяНовости
Какая из форм бизнес-образования наиболее приемлема для Вас?
 


Предприятия регионаВакансииБиблиотекаОбучениеВидеокурсыe-КурсыФорум
Конкурс «Інноватика в освіті України-2010»

 

Східноукраїнський національний університет імені Володимира Даля отримав золоту медаль «Лауреат конкурсу «Інноватика в освіті України-2010» за інноваційні розробки в області методичного забезпечення навчального процесу. Про це повідомляє Центр зв’язків з громадськістю університету. Далівський університет презентував інноваційні технології в підготовці економістів-кібернетиків, технології комп’ютеризованого навчання іноземним мовам та освітню технологію формування професійних компетенцій на прикладі напряму підготовки «Прикладна статистика». Матеріали були підготовлені кафедрами економічної кібернетики, іноземних мов, управління проектами та економічної статистики. На семінарі у рамках виставки з відповідними доповідями виступили завідуючий кафедрою іноземних мов Володимир Краснопольський та доцент кафедри економічної кібернетики Наталія Каліненко. Ряд викладачів, які найбільш активно представили свої розробки на даній виставці, були нагороджені Почесними дипломами. Це професори Валентин Рач, Валерій Дядичев, Султан Рамазанов, а також доценти Наталія Каліненко, Володимир Краснопольський, Антон Велігура, Аліна Борзенко-Мірошніченко, Лариса Ракова, асистенти Олег Бірюков, Олена Антонян та інші.У виставці, що відбулася в Києві, взяли участь понад 400 навчальних закладів усіх рівнів акредитації та організації, що займаються розробкою сучасних засобів навчання.  
 


31.10.2013

О стереотипах гендерного равенства

О стереотипах гендерного равенства студентам-редакторам и студентам-журналистам Луганского национального университета имени Тараса Шевченко рассказали на семинаре-практикуме «Гендерные ресурсы украинских масс-медиа».

 

 
29.10.2013

Луганская ТПП станет площадкой для общения бизнеса и науки

Бизнес и наука должны объединиться в поисках новых инновационных решений – к такому выводу пришли участники Международной научно-практической конференции «Инновационная, эколого-экономическая и социальная перспектива энергетически самодостаточного угольного региона.  

05.09.2013

Развитие и поддержка малого и среднего бизнеса на 2013-2014 годы

«Предприниматели должны работать, а не обивать пороги ведомств», – подчеркнул председатель Луганской облгосадминистрации Владимир Пристюк. Для этого на Луганщине в текущем году принята программа «Развитие и поддержка малого и среднего бизнеса на 2013-2014 годы»

 

 
15.07.2013

Бизнес - образование: сотрудничество ради развития региона

На базе кафедры менеджмента и экономической безопасности Восточноукраинского национального университета имени Владимира Даля при поддержке Луганской облгосадминистрации, Луганского филиала Института экономико-правовых исследований Национальной академии наук Украины и Регионального фонда поддержки предпринимательства в Луганской области состоялся круглый стол «Бизнес - образование: сотрудничество ради развития региона».

 

 
02.04.2012

Міжнародна науково-практична конференція

Міжнародна науково-практична конференція «Ділове та державне адміністрування», яка відбудеться 26-28 квітня 2012 року у м. Луганськ – Слов’янськ.

Мета конференції полягає в обговоренні актуальних питань ділового та публічного адміністрування для забезпечення інноваційного розвитку Української економіки.

 
Главная   Новости
Предприятия региона   Вакансии   Библиотека   Обучение   Видеокурсы   e-Курсы   Форум
Rambler's Top100 íåôá - õËÒÁÉÎÁ. òÅÊÔÉÎÇ ÓÁÊÔÏ×