Вход
login


Решения для вашего бизнеса

Онлайн курсы, обучение, видеотренинги, семинары

ГлавнаяНовости
Какая из форм бизнес-образования наиболее приемлема для Вас?
 


Предприятия регионаВакансииБиблиотекаОбучениеВидеокурсыe-КурсыФорум
Конкурсний відбір
Шановні підприємці! Обласною державною оголошено конкурсний малого та середнього підприємництва Луганської області, яким за рахунок коштів обласного бюджету у 2010 році буде надано часткове відшкодування відсоткових ставок за залученими у банках кредитами для інвестиційних проектів (далі – конкурсний відбір).

Конкурсний проводиться в рамках регіональної цільової програми «Розвиток та підтримка малого підприємництва в Луганській області на 2010-2012 роки» та на виконання рішення Луганської обласної ради 29.05.2010 № 36/16 «Про затвердження Порядку використання коштів обласного бюджету та проведення конкурсного відбору малого та середнього підприємництва області, яким за рахунок коштів обласного бюджету у 2010 році буде надано часткове відшкодування відсоткових ставок за залученими у банках кредитами для інвестиційних проектів» (далі – Порядок).

В рамках цього Порядку пріоритетними інвестиційні проекти підприємницької діяльності, спрямовані на:

створення нових робочих місць та збереження існуючих;

упровадження енерго- та ресурсозберігаючих технологій;

упровадження екологічно безпечних технологій;

упровадження інноваційних технологій, виробництво інноваційної продукції;

відповідність інвестиційного проекту пріоритетним напрямам, визначеним програмою екомічного соціального розвитку області;

виробництво продукції на експорт;

- виробництво товарів широкого споживання, надання послуг та виконання робіт.

Визначення підприємницької діяльності, яким за рахунок коштів обласного бюджету у 2010 році буде надано часткове відшкодування відсоткових ставок за залученими у банках кредитами для інвестиційних проектів, здійснюється за критеріями, встановленими Порядком.

Прийом заявок на участь у конкурсі та документів, що додаються до них, розпочинається з дня оголошення у газеті «Наша газета» та закінчується 03.12.2010.

Інформацію про місце та дату проведення конкурсного відбору буде розміщено на сайтах Регіонального фонду підтримки підприємництва в Луганській області "http://rfpp.lg.ua"

та Головного управління економіки "http://economy.loga.gov.ua"

розділ «Підприємництво», підрозділ «На допомогу підприємцю»

Прийом документів здійснюється конкурсною за адресою: 91055, Луганськ, вул. Дзержинського, 35, оф. 110 (Регіональний фонд підтримки підприємництва в Луганській області). Телефони для довідок: (0642) 58 00 77 (0642) 58 15 77.

З умовами участі в конкурсному та переліком необхідних документів можна ознайомитися на сайтах Регіонального фонду підтримки підприємництва в Луганській області "http://rfpp.lg.ua"

та Головного управління економіки "http://economy.loga.gov.ua"

розділ «Підприємництво», підрозділ «На допомогу підприємцю»

 

 

 


31.10.2013

О стереотипах гендерного равенства

О стереотипах гендерного равенства студентам-редакторам и студентам-журналистам Луганского национального университета имени Тараса Шевченко рассказали на семинаре-практикуме «Гендерные ресурсы украинских масс-медиа».

 

 
29.10.2013

Луганская ТПП станет площадкой для общения бизнеса и науки

Бизнес и наука должны объединиться в поисках новых инновационных решений – к такому выводу пришли участники Международной научно-практической конференции «Инновационная, эколого-экономическая и социальная перспектива энергетически самодостаточного угольного региона.  

05.09.2013

Развитие и поддержка малого и среднего бизнеса на 2013-2014 годы

«Предприниматели должны работать, а не обивать пороги ведомств», – подчеркнул председатель Луганской облгосадминистрации Владимир Пристюк. Для этого на Луганщине в текущем году принята программа «Развитие и поддержка малого и среднего бизнеса на 2013-2014 годы»

 

 
15.07.2013

Бизнес - образование: сотрудничество ради развития региона

На базе кафедры менеджмента и экономической безопасности Восточноукраинского национального университета имени Владимира Даля при поддержке Луганской облгосадминистрации, Луганского филиала Института экономико-правовых исследований Национальной академии наук Украины и Регионального фонда поддержки предпринимательства в Луганской области состоялся круглый стол «Бизнес - образование: сотрудничество ради развития региона».

 

 
02.04.2012

Міжнародна науково-практична конференція

Міжнародна науково-практична конференція «Ділове та державне адміністрування», яка відбудеться 26-28 квітня 2012 року у м. Луганськ – Слов’янськ.

Мета конференції полягає в обговоренні актуальних питань ділового та публічного адміністрування для забезпечення інноваційного розвитку Української економіки.

 
Главная   Новости
Предприятия региона   Вакансии   Библиотека   Обучение   Видеокурсы   e-Курсы   Форум
Rambler's Top100 íåôá - õËÒÁÉÎÁ. òÅÊÔÉÎÇ ÓÁÊÔÏ×