Вход
login


Решения для вашего бизнеса

Онлайн курсы, обучение, видеотренинги, семинары

ГлавнаяНовости
Какая из форм бизнес-образования наиболее приемлема для Вас?
 


Предприятия регионаВакансииБиблиотекаОбучениеВидеокурсыe-КурсыФорум
Оголошено конкурсний відбір інвестиційних проектів

Обласна державна адміністрація оголошує конкурсний відбір суб’єктів малого підприємництва Луганської області, яким за рахунок коштів обласного бюджету в 2009 році буде надано фінансову підтримку для реалізації інвестиційних проектів (далі – конкурсний відбір).

Конкурсний відбір проводиться в рамках реалізації регіональної цільової програми «Розвиток та підтримка малого підприємництва в Луганській області на 2008-2009 роки» та на виконання рішення сесії Луганської обласної ради від 03.09.2009 № 30/21 «Про внесення змін та доповнень до регіональної цільової програми «Розвиток та підтримка малого підприємництва в Луганській області на 2008-2009 роки».

Пріоритетними для фінансової підтримки є інвестиційні проекти суб’єктів підприємницької діяльності, які спрямовані на:

- створення нових робочих місць та збереження існуючих;

- упровадження енерго- та ресурсозберігаючих технологій;

- упровадження екологічно безпечних технологій;

- впровадження інноваційних технологій, виробництво інноваційної продукції;

- виробництво товарів та надання послуг, виконання робіт.

Визначення суб’єктів підприємницької діяльності, яким за рахунок коштів обласного бюджету в 2009 році буде надано фінансову підтримку для реалізації інвестиційних проектів, здійснюється за критеріями, встановленими Порядком використання коштів обласного бюджету та проведення конкурсного відбору суб’єктів малого підприємництва області, яким за рахунок коштів обласного бюджету в 2009 році буде надано фінансову підтримку для реалізації інвестиційних проектів, затвердженим рішенням сесії обласної ради від 03.09.2009 № 30/21.

Прийом заявок на участь у конкурсі та документів, що додаються до них, розпочинається з дня публікації оголошення у газеті «Наша газета» (№117 від 24.10.2009) та закінчується 15.11.2009.

Дата проведення конкурсного відбору – 20.11.2009.

Прийом документів здійснюється Регіональним фондом підтримки підприємництва в Луганській області за адресою: 91055, м. Луганськ,
вул. Дзержинського, 35, оф. 110. Телефони для довідок: (0642) 71-85-09,
58-15-77, 58-00-77.

З умовами участі в конкурсному відборі та переліком необхідних документів можна ознайомитися на сайтах Регіонального фонду підтримки підприємництва в Луганській області (http://rfpp.lg.ua/ua/uapidpr/progua/29-zmini-ta-dopovnennya-do-programi-rozvitok-ta.html) та Головного управління економіки (http://economy.loga.gov.ua,  розділ «Підприємництво», підрозділ «На допомогу підприємцю»).
 


31.10.2013

О стереотипах гендерного равенства

О стереотипах гендерного равенства студентам-редакторам и студентам-журналистам Луганского национального университета имени Тараса Шевченко рассказали на семинаре-практикуме «Гендерные ресурсы украинских масс-медиа».

 

 
29.10.2013

Луганская ТПП станет площадкой для общения бизнеса и науки

Бизнес и наука должны объединиться в поисках новых инновационных решений – к такому выводу пришли участники Международной научно-практической конференции «Инновационная, эколого-экономическая и социальная перспектива энергетически самодостаточного угольного региона.  

05.09.2013

Развитие и поддержка малого и среднего бизнеса на 2013-2014 годы

«Предприниматели должны работать, а не обивать пороги ведомств», – подчеркнул председатель Луганской облгосадминистрации Владимир Пристюк. Для этого на Луганщине в текущем году принята программа «Развитие и поддержка малого и среднего бизнеса на 2013-2014 годы»

 

 
15.07.2013

Бизнес - образование: сотрудничество ради развития региона

На базе кафедры менеджмента и экономической безопасности Восточноукраинского национального университета имени Владимира Даля при поддержке Луганской облгосадминистрации, Луганского филиала Института экономико-правовых исследований Национальной академии наук Украины и Регионального фонда поддержки предпринимательства в Луганской области состоялся круглый стол «Бизнес - образование: сотрудничество ради развития региона».

 

 
02.04.2012

Міжнародна науково-практична конференція

Міжнародна науково-практична конференція «Ділове та державне адміністрування», яка відбудеться 26-28 квітня 2012 року у м. Луганськ – Слов’янськ.

Мета конференції полягає в обговоренні актуальних питань ділового та публічного адміністрування для забезпечення інноваційного розвитку Української економіки.

 
Главная   Новости
Предприятия региона   Вакансии   Библиотека   Обучение   Видеокурсы   e-Курсы   Форум
Rambler's Top100 íåôá - õËÒÁÉÎÁ. òÅÊÔÉÎÇ ÓÁÊÔÏ×