Вход
login


Решения для вашего бизнеса

Онлайн курсы, обучение, видеотренинги, семинары

ГлавнаяНовости
Какая из форм бизнес-образования наиболее приемлема для Вас?
 


Предприятия регионаВакансииБиблиотекаОбучениеВидеокурсыe-КурсыФорум
«Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності»!

З 01.04.2010 вносяться зміни до Закону України «Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності»!

Зокрема, вносяться зміни до статей, що стосуються основних термінів, які вживаються у Законі України «Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності», сфери дії зазначеного закону, основних вимог до дозвільної системи у сфері господарської діяльності, підпорядкованості та кваліфікаційних вимог до державного адміністратора, його основних завдань та прав.

Розкрито терміни: «декларація відповідності матеріально-технічної бази вимогам законодавства», «дозвільна (погоджувальна) процедура», «дозвільний центр», «принцип організаційної єдності».

Уточнено терміни: «дозвільна система у сфері господарської діяльності», «дозвільні органи», «документ дозвільного характеру», «місцеві дозвільні органи», «об'єкт, на який видається документ дозвільного характеру».

Змінено порядок формування дозвільних справ (ст. 7).

Встановлюються основні вимоги до порядку видачі документів дозвільного характеру або відмови в їх видачі, переоформлення, видачі дублікатів, анулювання документів дозвільного характеру (статтю 4 Закону України «Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності» доповнено статтею 41).

Більш детально розкриваються вимоги до ведення Реєстру документів дозвільного характеру (ст. 5).

Деталізовано порядок видачі місцевими дозвільними органами документів дозвільного характеру (ст. 7).

З текстом Закону України від 11.02.2010 № 1869-IV «Про внесення змін до Закону України «Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності» можна ознайомитись на сайті Головного управління економіки облдержадміністрації (розділ «Дозвільна система» підрозділ «Нормативна база»).

 

 

 


31.10.2013

О стереотипах гендерного равенства

О стереотипах гендерного равенства студентам-редакторам и студентам-журналистам Луганского национального университета имени Тараса Шевченко рассказали на семинаре-практикуме «Гендерные ресурсы украинских масс-медиа».

 

 
29.10.2013

Луганская ТПП станет площадкой для общения бизнеса и науки

Бизнес и наука должны объединиться в поисках новых инновационных решений – к такому выводу пришли участники Международной научно-практической конференции «Инновационная, эколого-экономическая и социальная перспектива энергетически самодостаточного угольного региона.  

05.09.2013

Развитие и поддержка малого и среднего бизнеса на 2013-2014 годы

«Предприниматели должны работать, а не обивать пороги ведомств», – подчеркнул председатель Луганской облгосадминистрации Владимир Пристюк. Для этого на Луганщине в текущем году принята программа «Развитие и поддержка малого и среднего бизнеса на 2013-2014 годы»

 

 
15.07.2013

Бизнес - образование: сотрудничество ради развития региона

На базе кафедры менеджмента и экономической безопасности Восточноукраинского национального университета имени Владимира Даля при поддержке Луганской облгосадминистрации, Луганского филиала Института экономико-правовых исследований Национальной академии наук Украины и Регионального фонда поддержки предпринимательства в Луганской области состоялся круглый стол «Бизнес - образование: сотрудничество ради развития региона».

 

 
02.04.2012

Міжнародна науково-практична конференція

Міжнародна науково-практична конференція «Ділове та державне адміністрування», яка відбудеться 26-28 квітня 2012 року у м. Луганськ – Слов’янськ.

Мета конференції полягає в обговоренні актуальних питань ділового та публічного адміністрування для забезпечення інноваційного розвитку Української економіки.

 
Главная   Новости
Предприятия региона   Вакансии   Библиотека   Обучение   Видеокурсы   e-Курсы   Форум
Rambler's Top100 íåôá - õËÒÁÉÎÁ. òÅÊÔÉÎÇ ÓÁÊÔÏ×