Вход
login


Решения для вашего бизнеса

Онлайн курсы, обучение, видеотренинги, семинары

ГлавнаяНовости
Какая из форм бизнес-образования наиболее приемлема для Вас?
 


Предприятия регионаВакансииБиблиотекаОбучениеВидеокурсыe-КурсыФорум
Щорічний обласний конкурс «Кращий підприємець року»

Відповідно до розпорядження голови облдержадміністрації від 28.07.2010 № 843 у рамках реалізації регіональної цільової програми «Розвиток та підтримка малого підприємництва в Луганській області на 2010-2012 роки» започатковано щорічний обласний конкурс «Кращий підприємець року» (далі – конкурс).

Конкурс спрямовано на відзначення найкращих представників малого бізнесу та підвищення іміджу малого підприємництва області.

Конкурс проводиться за такими номінаціями:

«Краще мале підприємство» (в номінації беруть участь малі підприємства області будь-яких форм власності, які досягли найбільш значних успіхів у підприємницькій діяльності);

«Кращий підприємець» (в номінації беруть участь фізичні особи – підприємці області будь-яких напрямків діяльності, які досягли найбільш значних успіхів у підприємницькій діяльності);

«Меценат року» (в номінації беруть участь фізичні особи – підприємці та малі підприємства області будь-яких форм власності, які надавали благодійну допомогу, зробили значний внесок у соціально-економічний та культурний розвиток регіону);

«Зелена варта» (в номінації беруть участь фізичні особи – підприємці та  малі підприємства області будь-яких форм власності та напрямків діяльності, які зробили значний внесок в охорону навколишнього природного середовища).

До участі у конкурсі запрошуються суб’єкти малого підприємництва області, які здійснюють господарську діяльність не менше двох років, не мають заборгованості із заробітної плати, виплат до бюджетів усіх рівнів та позабюджетних фондів

Заявки на участь у конкурсі та документи, що додаються до них, приймаються з дня публікації оголошення у газеті «Наша газета» до 18.08.2010.

З умовами участі в конкурсному відборі та переліком необхідних документів можна ознайомитися на сайті Головного управління економіки облдержадміністрації http://economy.loga.gov.ua (розділ «Підприємництво», підрозділ «На допомогу підприємцю»).

Документи приймаються організаційним комітетом з підготовки та проведення конкурсу за адресою: пл.  Героїв Великої Вітчизняної війни, 3а, к. 526, м. Луганськ, 91016,  тел./факс (0642) 58-55-23.

Телефони для довідок у Головному управлінні економіки облдержадміністрації: (0642) 53-01-96, 53-01-96, 58-55-23.

 


31.10.2013

О стереотипах гендерного равенства

О стереотипах гендерного равенства студентам-редакторам и студентам-журналистам Луганского национального университета имени Тараса Шевченко рассказали на семинаре-практикуме «Гендерные ресурсы украинских масс-медиа».

 

 
29.10.2013

Луганская ТПП станет площадкой для общения бизнеса и науки

Бизнес и наука должны объединиться в поисках новых инновационных решений – к такому выводу пришли участники Международной научно-практической конференции «Инновационная, эколого-экономическая и социальная перспектива энергетически самодостаточного угольного региона.  

05.09.2013

Развитие и поддержка малого и среднего бизнеса на 2013-2014 годы

«Предприниматели должны работать, а не обивать пороги ведомств», – подчеркнул председатель Луганской облгосадминистрации Владимир Пристюк. Для этого на Луганщине в текущем году принята программа «Развитие и поддержка малого и среднего бизнеса на 2013-2014 годы»

 

 
15.07.2013

Бизнес - образование: сотрудничество ради развития региона

На базе кафедры менеджмента и экономической безопасности Восточноукраинского национального университета имени Владимира Даля при поддержке Луганской облгосадминистрации, Луганского филиала Института экономико-правовых исследований Национальной академии наук Украины и Регионального фонда поддержки предпринимательства в Луганской области состоялся круглый стол «Бизнес - образование: сотрудничество ради развития региона».

 

 
02.04.2012

Міжнародна науково-практична конференція

Міжнародна науково-практична конференція «Ділове та державне адміністрування», яка відбудеться 26-28 квітня 2012 року у м. Луганськ – Слов’янськ.

Мета конференції полягає в обговоренні актуальних питань ділового та публічного адміністрування для забезпечення інноваційного розвитку Української економіки.

 
Главная   Новости
Предприятия региона   Вакансии   Библиотека   Обучение   Видеокурсы   e-Курсы   Форум
Rambler's Top100 íåôá - õËÒÁÉÎÁ. òÅÊÔÉÎÇ ÓÁÊÔÏ×