Вход
login


Решения для вашего бизнеса

Онлайн курсы, обучение, видеотренинги, семинары

ГлавнаяНовости
Какая из форм бизнес-образования наиболее приемлема для Вас?
 


Предприятия регионаВакансииБиблиотекаОбучениеВидеокурсыe-КурсыФорум
СНУ ім. В.Даля розширює співробітництво з підприємствами та навчальними закладами Німеччини.

Ректор Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля професор Олександр Голубенко провів зустріч з Генеральним консулом Федеративної Республіки Німеччина в місті Донецьку Клаусом Ціллікенсом. Як повідомляє центр зв’язків з громадськістю університету, вони обговорили розширення співробітництва луганського навчального закладу з підприємствами та навчальними закладами Німеччини.

У ході зустрічі Генеральний консул ФРГ та ректор університету обговорили питання підвищення мотивації вивчення німецької мови школярами та студентами. Консульство Німеччини в співробітництві з навчальними закладами Східної України може успішно розвивати подібні міжнародні культурно-освітні зв`язки. Олександр Голубенко запропонував для рішення цього питання піти шляхом вдосконалення роботи центру з вивчення німецької мови, що діє в університеті. В основі ідеї лежить проект, згідно з яким викладання веде носій язика. За таким принципом в Далівському університеті працюють Польський та Чеський центри мови та культури.

Співробітництво луганського університету з Німеччиною активно ведеться вже кілька десятиліть. Наприклад, організовано навчальну практику та спільні дослідження на таких потужних підприємствах як Arcelor Mittal (Бремен). Крім того, з Магдебурзьким університетом імені Отто-фон-Гюрике, Школою економіки (м. Бремен), Технічним університетом міста Дрезден, Інститутом мовних комунікацій (Дюссельдорф) проводиться обмін вченими, студентами, навчання в аспірантурі та докторантурі.

Нагадаємо, що того ж дня Генеральний консул Федеративної Республіки Німеччина в місті Донецьку Клаус Ціллікенс зустрічався з першим заступником голови облдержадміністрації Юрієм Ареф’євим та заступником голови облради Євгеном Харіним. Учасники зустрічі обговорили аспекти подальшого співробітництва Луганщини з Німеччиною у вугільний, медичний та культурно-освітній галузі. Клаус Ціллікенс повідомив, що приблизно за рік у Донецьку буде відкрито Консульство Німеччини, що значно спростить отримання віз українськими громадянами.

 

 

 

 


31.10.2013

О стереотипах гендерного равенства

О стереотипах гендерного равенства студентам-редакторам и студентам-журналистам Луганского национального университета имени Тараса Шевченко рассказали на семинаре-практикуме «Гендерные ресурсы украинских масс-медиа».

 

 
29.10.2013

Луганская ТПП станет площадкой для общения бизнеса и науки

Бизнес и наука должны объединиться в поисках новых инновационных решений – к такому выводу пришли участники Международной научно-практической конференции «Инновационная, эколого-экономическая и социальная перспектива энергетически самодостаточного угольного региона.  

05.09.2013

Развитие и поддержка малого и среднего бизнеса на 2013-2014 годы

«Предприниматели должны работать, а не обивать пороги ведомств», – подчеркнул председатель Луганской облгосадминистрации Владимир Пристюк. Для этого на Луганщине в текущем году принята программа «Развитие и поддержка малого и среднего бизнеса на 2013-2014 годы»

 

 
15.07.2013

Бизнес - образование: сотрудничество ради развития региона

На базе кафедры менеджмента и экономической безопасности Восточноукраинского национального университета имени Владимира Даля при поддержке Луганской облгосадминистрации, Луганского филиала Института экономико-правовых исследований Национальной академии наук Украины и Регионального фонда поддержки предпринимательства в Луганской области состоялся круглый стол «Бизнес - образование: сотрудничество ради развития региона».

 

 
02.04.2012

Міжнародна науково-практична конференція

Міжнародна науково-практична конференція «Ділове та державне адміністрування», яка відбудеться 26-28 квітня 2012 року у м. Луганськ – Слов’янськ.

Мета конференції полягає в обговоренні актуальних питань ділового та публічного адміністрування для забезпечення інноваційного розвитку Української економіки.

 
Главная   Новости
Предприятия региона   Вакансии   Библиотека   Обучение   Видеокурсы   e-Курсы   Форум
Rambler's Top100 íåôá - õËÒÁÉÎÁ. òÅÊÔÉÎÇ ÓÁÊÔÏ×