Вход
login


Решения для вашего бизнеса

Онлайн курсы, обучение, видеотренинги, семинары

ГлавнаяНовости
Какая из форм бизнес-образования наиболее приемлема для Вас?
 


Предприятия регионаВакансииБиблиотекаОбучениеВидеокурсыe-КурсыФорум
ЛУГАНЩИНА: КОНТРОЛЮЮЧІ ОРГАНИ ДО ПОСЛУГ МІСЦЕВИХ ГРОМАД

25 травня в облдержадміністрації відбувся семінар-нарада «Взаємодія з контролюючими органами задля більш ефективної співпраці в рамках Проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» в Луганській області».

За місцевих громад та для більш ефективної подальшої Проекту в Луганській області Обласним Ресурсним Центром Проекту та Головним управлінням економіки Луганської облдержадміністрації й було організовано семінар-нараду на тему: «Взаємодія з контролюючими органами для більш ефективної співпраці в рамках Проекту «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду в Луганській області» з представниками основних контролюючих органів Луганської області, а саме: податкової контрольно-ревізійного управління, управління по боротьбі з економічними злочинами. У ході обговорень кожен представник контролюючих органів питання: порядку організації державного контролю (нагляду) за діяльністю господарювання, головні принципи його здійснення; права та обов'язки контролюючих органів та службових осіб, уповноважених здійснювати державний контроль (нагляд) час здійснення державного контролю (нагляду), з метою налагодження паритетних стосунків органами контролю та суб'єктами діяльності; форми державного контролю (нагляду), передбачені наданими повноваженнями відповідно до законів України; відповідальність за порушення, виявлені час перевірок. Також учасники семінару отримали на питання, що цікавили. 

Присутні на заході 74 особи з числа активістів сільських організацій громад та сільрад отримали рекомендації служб на тему: «Що повинен знати перевірки, коли до нього приходить перевіряючий». сторони представники контролюючих органів були в захваті того, що люди на громадських засадах беруть на себе відповідальність для покращання стану соціальної інфраструктури своїх та селищ, залишили контактні телефони для консультацій та порадили присутнім не соромитись звертатись щодо консультацій задля попередження випадків неправильного ведення діяльності в рамках українського законодавства. 

Сьогодні в Луганській області реалізується 49 мікропроектів на загальну суму біля млн грн, у тому числі співфінансуються з місцевих бюджетів. Як було відмічено, на семінарі, за підтримки облдержадміністрації та обласної ради у минулому році виділено 594,8 тис. грн для співфінансування Проекту в рамках співробітництва, у 2010 році сума спів фінансування за рахунок коштів обласного бюджету вже становить біля 900 тис. грн.

 


31.10.2013

О стереотипах гендерного равенства

О стереотипах гендерного равенства студентам-редакторам и студентам-журналистам Луганского национального университета имени Тараса Шевченко рассказали на семинаре-практикуме «Гендерные ресурсы украинских масс-медиа».

 

 
29.10.2013

Луганская ТПП станет площадкой для общения бизнеса и науки

Бизнес и наука должны объединиться в поисках новых инновационных решений – к такому выводу пришли участники Международной научно-практической конференции «Инновационная, эколого-экономическая и социальная перспектива энергетически самодостаточного угольного региона.  

05.09.2013

Развитие и поддержка малого и среднего бизнеса на 2013-2014 годы

«Предприниматели должны работать, а не обивать пороги ведомств», – подчеркнул председатель Луганской облгосадминистрации Владимир Пристюк. Для этого на Луганщине в текущем году принята программа «Развитие и поддержка малого и среднего бизнеса на 2013-2014 годы»

 

 
15.07.2013

Бизнес - образование: сотрудничество ради развития региона

На базе кафедры менеджмента и экономической безопасности Восточноукраинского национального университета имени Владимира Даля при поддержке Луганской облгосадминистрации, Луганского филиала Института экономико-правовых исследований Национальной академии наук Украины и Регионального фонда поддержки предпринимательства в Луганской области состоялся круглый стол «Бизнес - образование: сотрудничество ради развития региона».

 

 
02.04.2012

Міжнародна науково-практична конференція

Міжнародна науково-практична конференція «Ділове та державне адміністрування», яка відбудеться 26-28 квітня 2012 року у м. Луганськ – Слов’янськ.

Мета конференції полягає в обговоренні актуальних питань ділового та публічного адміністрування для забезпечення інноваційного розвитку Української економіки.

 
Главная   Новости
Предприятия региона   Вакансии   Библиотека   Обучение   Видеокурсы   e-Курсы   Форум
Rambler's Top100 íåôá - õËÒÁÉÎÁ. òÅÊÔÉÎÇ ÓÁÊÔÏ×