Вход
login


Решения для вашего бизнеса

Онлайн курсы, обучение, видеотренинги, семинары

ГлавнаяНовости
Какая из форм бизнес-образования наиболее приемлема для Вас?
 


Предприятия регионаВакансииБиблиотекаОбучениеВидеокурсыe-КурсыФорум
Далівський університет – «Лідер сучасної освіти»
Східноукраїнський національний університет імені Володимира Даля на XI Міжнародній виставці навчальних закладів «Сучасна освіта в Україні - 2008» отримав найвищу оцінку.
Image 
Організаторами виступили Міністерство освіти та науки України, Академія педагогічних наук України та виставочна фірма „КАРШЕ”. На виставці представлено близько 600 навчальних закладів. За перше місце у номінації «Інноватика у вищій освіті» СНУ ім. В. Даля нагороджено золотою медаллю та йому присвоєно почесне звання «Лідер сучасної освіти» за багаторічну інноваційну педагогічну діяльність по модернізації освіти України. Далівський університет представив на конкурсі матеріали, які розкривають діяльність університету в різних напрямках. Це - інтеграція вищої освіти в Європейський простір, концептуальна модель інноваційного розвитку університету, адаптація навчальних програм і планів до вимог Болонського процесу, упровадження нових методик та інноваційних технологій у навчально-виховному процесі та в моніторингу якості знань, розробка нових форм організації навчального процесу, забезпеченість університету новим поколінням підручників і навчальних посібників. Почесне звання «Лідер сучасної освіти» він отримує вчетверте.
 
Серед активних учасників цього заходу-викладачі  Центру з перепідготовки управлінських кадрів для сфери підприємництва.  За особистий внесок в удосконалення процесу навчання і виховання молоді нагороджені директор Центру Сумцов В.Г., заступник директора Ракова  Л.Н., доценти Каліненко Н.О., Вереїна Л.В. Серед експонатів, наданих Центром   на виставку, розроблений доцентом Вереїною Л.В. відеотренінг   ділового спілкування  та інші інноваційні  розробки   з питань освіти підприємців, управлінських кадрів. 
Image 
 


31.10.2013

О стереотипах гендерного равенства

О стереотипах гендерного равенства студентам-редакторам и студентам-журналистам Луганского национального университета имени Тараса Шевченко рассказали на семинаре-практикуме «Гендерные ресурсы украинских масс-медиа».

 

 
29.10.2013

Луганская ТПП станет площадкой для общения бизнеса и науки

Бизнес и наука должны объединиться в поисках новых инновационных решений – к такому выводу пришли участники Международной научно-практической конференции «Инновационная, эколого-экономическая и социальная перспектива энергетически самодостаточного угольного региона.  

05.09.2013

Развитие и поддержка малого и среднего бизнеса на 2013-2014 годы

«Предприниматели должны работать, а не обивать пороги ведомств», – подчеркнул председатель Луганской облгосадминистрации Владимир Пристюк. Для этого на Луганщине в текущем году принята программа «Развитие и поддержка малого и среднего бизнеса на 2013-2014 годы»

 

 
15.07.2013

Бизнес - образование: сотрудничество ради развития региона

На базе кафедры менеджмента и экономической безопасности Восточноукраинского национального университета имени Владимира Даля при поддержке Луганской облгосадминистрации, Луганского филиала Института экономико-правовых исследований Национальной академии наук Украины и Регионального фонда поддержки предпринимательства в Луганской области состоялся круглый стол «Бизнес - образование: сотрудничество ради развития региона».

 

 
02.04.2012

Міжнародна науково-практична конференція

Міжнародна науково-практична конференція «Ділове та державне адміністрування», яка відбудеться 26-28 квітня 2012 року у м. Луганськ – Слов’янськ.

Мета конференції полягає в обговоренні актуальних питань ділового та публічного адміністрування для забезпечення інноваційного розвитку Української економіки.

 
Главная   Новости
Предприятия региона   Вакансии   Библиотека   Обучение   Видеокурсы   e-Курсы   Форум
Rambler's Top100 íåôá - õËÒÁÉÎÁ. òÅÊÔÉÎÇ ÓÁÊÔÏ×