Вход
login


Решения для вашего бизнеса

Онлайн курсы, обучение, видеотренинги, семинары

ГлавнаяНовости
Какая из форм бизнес-образования наиболее приемлема для Вас?
 


Предприятия регионаВакансииБиблиотекаОбучениеВидеокурсыe-КурсыФорум
Робота пересувних консультаційних пунктів у сільській місцевості

     Головним управлінням економіки проаналізовано за І квартал 2009 року роботу пересувних консультаційних пунктів у сільській місцевості з питань організації підприємницької діяльності для розширення сфери застосування праці (далі €“ консультаційні пункти), які створені та діють при всіх райдержадміністраціях з метою надання консалтингових послуг юридичним і фізичним особам та залучення сільського населення області до підприємницької діяльності.

Консультаційна допомога у рамках консультаційних пунктів надавалась спеціалістами: управлінь економіки, податкових інспекцій, управлінь Пенсійного фонду, центрів зайнятості, юристами, агрономами, зоотехніками, ветеринарними лікарями. За результатами роботи відповідних пунктів повідомляємо.
       Протягом І кварталу 2009 року консультаційними пунктами було здійснено 69 виїздів у сільську місцевість та надано 398 консультацій.
Найбільшу кількість виїздів здійснено у Сватівському районі €“ 9 та надано 36 консультацій, Новопсковському €“ 9 та 28 відповідно, Білокуракинському €“ 7 та 43, Лутугинському €“ 5 та 22, Попаснянському €“ 5 та 46, Слов€™яносербському €“ 4 та 12, Антрацитівському €“ 3 та 16, Біловодському €“ 3 та 12, Краснодонському €“ 3 та 38, Кремінському €“ 3 та 16, Міловському €“ 3 та 3, Новоайдарському €“ 3 та 42, Перевальському €“ 3 та 6, Троїцькому €“ 3 та 6, Станично-Луганському €“ 3 та 25, Старобільському €“ 2 та 27, Марківському €“ 2 та 18.
Основними питаннями, які порушувались перед спеціалістами, були: працевлаштування; оформлення підприємницької діяльності; порядок здійснення торговельної діяльності, правила торгівлі продовольчими товарами, порядок формування торговельної надбавки на продукти харчування; порядок державної реєстрації; порядок взяття на облік в податковій інспекції та пенсійному фонді; порядок отримання одноразової допомоги від центру зайнятості з метою започаткування власної справи; пільгові пасажирські перевезення; захист прав споживачів; порядок зарахування на облік до центру зайнятості; телефонізація; дозвільна система; складання та подання річної звітності до податкової інспекції; зміни у законодавстві про працю та зайнятість населення; сплата внесків на загальнообов€™язкове пенсійне страхування; реєстрація трудових договорів з найманими працівниками; порядок здійснення перевірок контролюючими органами; види оподаткування; порядок здійснення перевірок контролюючими органами; приватизація землі; отримання пільг зі сплати земельного податку; питання регулювання відносин між замовниками та виконавцями у наданні побутових послуг; умови допуску посадових осіб органів державної податкової служби до проведення планових та позапланових виїзних перевірок суб€™єктів підприємницької діяльності; питання підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації через службу зайнятості; порядок видачі дозволу на початок роботи підприємства та оренду приміщень; як складати бізнес-план, укладення договорів господарської діяльності; питання розвитку бізнесу.
Робота консультаційних пунктів сприяла створенню протягом І кварталу 2009 року у районах області нових суб€™єктів підприємництва та робочих місць:
- Антрацитівському €“ зареєстровано 9 юридичних осіб, 16 фізичних осіб;
-   Біловодському €“ зареєстровано 3 фізичні особи-підприємця;
-   Білокуракинському €“ зареєстровано 29 приватних підприємців;
-   Краснодонському €“ зареєстровано 12 фізичних осіб та 1 юридична особа;
-   Кремінському €“ зареєстровано 1 фізичну особу, як суб€™єкт підприємництва;
-   Лутугинському €“ збільшено торговельну мережу, мережу побутового обслуговування населення в сільській місцевості та збільшено покриття мобільного зв€™язку сільської місцевості;
-   Марківському €“ створено 42 нових робочих місця, з них зареєстровано 18 фізичних осіб-підприємців;
-   Новопсковському €“ створено 15 нових робочих місць;
-   Перевальському €“ 23 особи з сільської місцевості зареєструвались як фізичні особи-підприємці;
-   Попаснянському €“ зареєстровано 11 приватних підприємців, створено
14 робочих місць;
-   Сватівському €“ 2 особи залучено до підприємницької діяльності;
-   Слав€™яносербському €“ створено 7 нових робочих місць, 4 підприємця додатково зареєстрували нові види діяльності;
-   Станично-Луганський €“ зареєстровано 12 фізичних осіб-підприємців, та за рахунок малого підприємництва створено 8 нових робочих місць;
-   Троїцький €“ зареєстровано 4 фізичні особи та укладено 3 договори найму.
Основними проблемними питаннями щодо започаткування та ведення підприємницької діяльності в сільській місцевості на сьогодні залишаються:
-   недосконалість та нестабільність законодавства;
-   створення об€™єктів обслуговування у сільській місцевості шляхом перенавчання незайнятого сільського населення;
-   недостатня фінансова підтримка агропромислових підприємств;
-   слабка підтримка збоку держави малих підприємств та фермерських господарств;
-   питання землевідведення;
-   низькі закупівельні ціни на молоко, м€™ясо та зерно;
-   високі відсоткові ставки за кредити;
-   недосконалість функціонування дозвільної системи;
-   недосконалість податкового та пенсійного законодавства;
-   створення системи побутового обслуговування на селі;
-   перевірки контролюючими органами.
Інформуємо, що Головним управлінням економіки постійно направляються до Кабінету міністрів України, Міністерства економіки України, Державного комітету України з питань регуляторної політики та підприємництва пропозиції щодо вирішення вищевказаних та інших проблемних питань державного рівня.
Як показує аналіз діяльності консультаційних пунктів за 1 квартал 2009 року, їх робота була направлена на залучення сільського населення області до підприємницької діяльності, створення нових робочих місць у сільській місцевості.
 


31.10.2013

О стереотипах гендерного равенства

О стереотипах гендерного равенства студентам-редакторам и студентам-журналистам Луганского национального университета имени Тараса Шевченко рассказали на семинаре-практикуме «Гендерные ресурсы украинских масс-медиа».

 

 
29.10.2013

Луганская ТПП станет площадкой для общения бизнеса и науки

Бизнес и наука должны объединиться в поисках новых инновационных решений – к такому выводу пришли участники Международной научно-практической конференции «Инновационная, эколого-экономическая и социальная перспектива энергетически самодостаточного угольного региона.  

05.09.2013

Развитие и поддержка малого и среднего бизнеса на 2013-2014 годы

«Предприниматели должны работать, а не обивать пороги ведомств», – подчеркнул председатель Луганской облгосадминистрации Владимир Пристюк. Для этого на Луганщине в текущем году принята программа «Развитие и поддержка малого и среднего бизнеса на 2013-2014 годы»

 

 
15.07.2013

Бизнес - образование: сотрудничество ради развития региона

На базе кафедры менеджмента и экономической безопасности Восточноукраинского национального университета имени Владимира Даля при поддержке Луганской облгосадминистрации, Луганского филиала Института экономико-правовых исследований Национальной академии наук Украины и Регионального фонда поддержки предпринимательства в Луганской области состоялся круглый стол «Бизнес - образование: сотрудничество ради развития региона».

 

 
02.04.2012

Міжнародна науково-практична конференція

Міжнародна науково-практична конференція «Ділове та державне адміністрування», яка відбудеться 26-28 квітня 2012 року у м. Луганськ – Слов’янськ.

Мета конференції полягає в обговоренні актуальних питань ділового та публічного адміністрування для забезпечення інноваційного розвитку Української економіки.

 
Главная   Новости
Предприятия региона   Вакансии   Библиотека   Обучение   Видеокурсы   e-Курсы   Форум
Rambler's Top100 íåôá - õËÒÁÉÎÁ. òÅÊÔÉÎÇ ÓÁÊÔÏ×