Вход
login


Решения для вашего бизнеса

Онлайн курсы, обучение, видеотренинги, семинары

ГлавнаяНовости
Какая из форм бизнес-образования наиболее приемлема для Вас?
 


Предприятия регионаВакансииБиблиотекаОбучениеВидеокурсыe-КурсыФорум
Засідання комітету підприємців малого та середнього бізнесу

19 березня 2008 року відбулося чергове засідання комітету підприємців малого та середнього бізнесу при ТПП України

Одним з основних завдань комітету підприємців малого та середнього бізнесу при ТПП України є розгляд пропозицій  суб€™єктів підприємницької діяльності  щодо внесення  змін та доповнень  до нормативно €“ правових актів  з метою лобіювання їх інтересів та створення  сприятливих  умов для розвитку  підприємництва  в Україні.

На порядку денному засідання комітету підприємців малого та середнього бізнесу при ТПП України 19 березня поточного року було для обговорення   внесено питання:
- про підсумки роботи комітету в  2007 році та затвердження плану роботи на 2008 рік;
- оренда державного та комунального майна  суб€™єктами підприємницької діяльності,  а саме, чинне законодавство та реалії цього питання;
- скасування постанови №809 від 06.06.2007року(використання  підприємцями  касових ордерів ( прибуткових та видаткових)  документів суворого обліку звітності),  таку що не відповідає основним принципам  державної регуляторної політики.

В засіданні комітету підприємців малого та середнього бізнесу взяла участь Богаченко Валентина Іванівна  - начальник консультаційно-експертного центру Луганської регіональної торгово €“ промислової палати,  член ради Спілки підприємців малих, середніх і приватизованих підприємців України, член  комітету підприємців малого та середнього бізнесу при ТПП України.

 


31.10.2013

О стереотипах гендерного равенства

О стереотипах гендерного равенства студентам-редакторам и студентам-журналистам Луганского национального университета имени Тараса Шевченко рассказали на семинаре-практикуме «Гендерные ресурсы украинских масс-медиа».

 

 
29.10.2013

Луганская ТПП станет площадкой для общения бизнеса и науки

Бизнес и наука должны объединиться в поисках новых инновационных решений – к такому выводу пришли участники Международной научно-практической конференции «Инновационная, эколого-экономическая и социальная перспектива энергетически самодостаточного угольного региона.  

05.09.2013

Развитие и поддержка малого и среднего бизнеса на 2013-2014 годы

«Предприниматели должны работать, а не обивать пороги ведомств», – подчеркнул председатель Луганской облгосадминистрации Владимир Пристюк. Для этого на Луганщине в текущем году принята программа «Развитие и поддержка малого и среднего бизнеса на 2013-2014 годы»

 

 
15.07.2013

Бизнес - образование: сотрудничество ради развития региона

На базе кафедры менеджмента и экономической безопасности Восточноукраинского национального университета имени Владимира Даля при поддержке Луганской облгосадминистрации, Луганского филиала Института экономико-правовых исследований Национальной академии наук Украины и Регионального фонда поддержки предпринимательства в Луганской области состоялся круглый стол «Бизнес - образование: сотрудничество ради развития региона».

 

 
02.04.2012

Міжнародна науково-практична конференція

Міжнародна науково-практична конференція «Ділове та державне адміністрування», яка відбудеться 26-28 квітня 2012 року у м. Луганськ – Слов’янськ.

Мета конференції полягає в обговоренні актуальних питань ділового та публічного адміністрування для забезпечення інноваційного розвитку Української економіки.

 
Главная   Новости
Предприятия региона   Вакансии   Библиотека   Обучение   Видеокурсы   e-Курсы   Форум
Rambler's Top100 íåôá - õËÒÁÉÎÁ. òÅÊÔÉÎÇ ÓÁÊÔÏ×